Головна сторінка | Зареєструватися на сторінці | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний форум » Обговорення дизайну сторінки кафедри, ваші поради » Дизайн верхньої частини сторінки (Напишіть нам як би ви хотіли бачити верхню частину сайту)
Дизайн верхньої частини сторінки
SanotskyiДата: Понеділок, 31.01.2011, 14:22 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Адміністратори
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Ваші ідеї?
 
MAXIMUSДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:34 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Цілком гарно але потрібно зробити так щоб саме розширення зображення не залежало від розшериння монітора
 
Viktor557Дата: Понеділок, 07.02.2011, 22:50 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Добрий початок, але здається що шрифт"Кафедра фотоніки" якийсь не читабельний. Пропоную зробити там таким шрифтом технічним, ну не писані букви треба придивлятися щоб прочитати.

Додано (02.02.2011, 18:48)
---------------------------------------------
А ще якщо знайти картинку лазера то ніби він підкреслює напис "Кафедра фотоніки" і вони знизу відсвічують від нього. Я щось подібне бачив на одному сайті як дроти ідуть і так гарно виглядає (але тепере попробуй його найти). huh
А ще можна напис на окремому фоні. То все треба пробувати,
Поки і так добре

Додано (07.02.2011, 22:49)
---------------------------------------------
Мій друг дивився зі мною сайт, і там каже ану чекай що там пише, к..а..ф..е..д..р..а чого , він не міг прочитати щоб не піднатужитись, той шрифт,
А сидить біля мене ще один друг , каже а йк тут чого тут немає лазера, а тільки якась веселка.

Додано (07.02.2011, 22:50)
---------------------------------------------
Мій друг дивився зі мною сайт, і там каже ану чекай що там пише, к..а..ф..е..д..р..а чого , він не міг прочитати щоб не піднатужитись, той шрифт,
А сидить біля мене ще один друг , каже а йк тут чого тут немає лазера, а тільки якась веселка.


 
SemenДата: Вівторок, 01.03.2011, 11:42 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
взагалі задум картинки не поганий було б краще якби вона була на фоні якогось визначного місця у львові , підкреслити що ми львівські політехніки ане столичні (наприклад ратуші або оперного їх знає вся Україна)
ще питання яка це частина львова?


STOleh
 
ХристяДата: Субота, 26.03.2011, 10:32 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Погано видно меню сайту. дуже інтенсивна картинка з краєвидом.Може послабити колір, тоді буде краще видно меню
 
SanotskyiДата: Четвер, 31.03.2011, 17:27 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Адміністратори
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Дакую за активну участь в обговоренні дизайну

Всі ваші пропозиції будуть враховані.

 
Форум » Загальний форум » Обговорення дизайну сторінки кафедри, ваші поради » Дизайн верхньої частини сторінки (Напишіть нам як би ви хотіли бачити верхню частину сайту)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright NULP DEPARTAMENT OF PHOTONIKS © 2024
Хостинг від uCoz